Agresor z Olsztyna znowu na wolności

0
19

Atakował kobiety i dzieci. Przypadkowe osoby były obrażane i bite, najczęściej przy osiedlowych sklepach. Udał się na leczenie psychiatryczne. Obecnie znów jest widywany w Olsztynie.

W styczniu 41-letni mężczyzna atakował przypadkowe osoby – policzkował kobiety, uderzył małego chłopca. Pojawiał się na Nagórkach i na Zatorzu. Mężczyzna ten od wielu lat zaczepiał i obrażał przypadkowe kobiety. Dopiero w styczniu tego roku posunął się do przemocy fizycznej. 41-latek trafił do szpitala psychiatrycznego. Chorował na schizofrenię, ale odstawił leki. Prawdopodobnie dlatego atakował przechodniów. Na zamkniętym oddziale szpitala psychiatrycznego przebywał miesiąc i tam był poddany leczeniu.

Obecnie mężczyzna je po ukończeniu leczenia i został wypuszczony. Znów jest widywany w okolicy. Ludzie ponownie zaczynają się go bać. Opinia lekarska stanowi, że mężczyzna nie stwarza już zagrożenia i może przebywać w społeczeństwie. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ostrzega jednak, by 41-latka nie prowokować, a wszystkie przejawy niewłaściwego zachowania od razu zgłaszać policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here