Inwestuj w górach! Zobacz dlaczego warto zakupić apartament w Zakopanem

0
9

Planujesz zainwestować w górach? Nie każda inwestycja jest odpowiednia. Zobacz na co warto zwrócić uwagę przy wyborze zakupu mieszkania z intencją późniejszego wynajmu krótkoterminowego.

Gdzie apartamenty Zakopane – sprzedaż Antałówka się poleca!

Interesują Cię najlepsze apartamenty Zakopane? Sprzedaż w tym mieście kręci się przez cały rok. Dobre mieszkania w tej lokalizacji potrafią być bardzo drogie, jednak taka inwestycja jest naprawdę opłacalna. Jeśli niekoniecznie chcesz inwestować w centrum, możesz wybrać nieco dalszą lokalizację, np. Antałówkę, z cudownym widokiem na góry.

Dlaczego warto inwestować w górach?

Polskie góry cieszą się popularnością przez cały rok. Zimą jest to prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych – narciarze, snowboardziści i rodziny pragnące prawdziwej śnieżnej zimy przybywają tłumnie do Zakopanego. Największe obłożenie jest w sylwestra. Na tę datę nocleg trzeba rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, gdyż niemal wszystkie apartamenty i pensjonaty w Zakopanem są wtedy zarezerwowane. Cena za nocleg podczas świętowania Nowego Roku może wynosić nawet 600 zł!

Z kolei latem turystami ożywa Tatrzański Park Narodowy. Niektóre trasy stają się prawdziwie zatłoczone, zarówno przez przybyszów z innych stron Polski, jak i zza granicy. Turystyka piesza, rowerzyści, a także letnie place zabaw, kolejki linowe, tory saneczkowe i bobslejowe – nie sposób jest się tu nudzić!

Inwestuj w górach!

Zakopane wciąż się rozwija, a wraz z nim – rośnie potencjał turystyczny rejonu. Powstają nowe aquaparki, SPA i centra rozrywki. Miasto posiada wysoką atrakcyjność turystyczną oraz wysoki potencjał inwestycyjny. Nieruchomości są drogie – ceny kształtują się porównywalnie do mieszkań w Warszawie oraz lepszych dzielnicach Krakowa i Wrocławia. Jednak taka inwestycja szybko się zwraca. Dobrze wyposażony apartament w ciekawej lokalizacji będzie co roku przynosił dużą liczbę klientów. Kierując swoją ofertę do zamożniejszych, możesz być pewny, że taka inwestycja stosunkowo szybko zacznie na siebie zarabiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here